Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Madera - wycieczki fakultatywne

Wycieczki fakultatywne pozwalają turystom lepiej poznać wyspę i sprawić, że ich wyjazd jest urozmaicony. Jak wszędzie, tak i na Maderze istnieją piękne zakątki, do których biura podróży chętnie wysyłają swoich uczestników. 

Madera
Widok na Camara de Lobos (sxc.hu)

Ciekawą wycieczką jest całodniowy wyjazd w stronę Camera de Lobos, malowniczej i kameralnej wioski rybackiej, która słynie z połowy największych okazów ryb. Tu znajduje się najwyższy klif w Europie, który liczy aż 580 metrów. Na uczestników czeka wjazd na górę Paul da Serra i niezwykła szansa, by podziwiać wspaniałe okazy roślin. Celem wycieczki jest Porto Moniz, gdzie naszym oczom ukażą się naturalne baseny usadowione pośród wulkanicznych skał. Tereny są tu magiczne, pełno bowiem przepaści, wodospadów i tuneli – tak wygląda piękno! Cena wycieczki ok. 50Euro.

Porto Moniz
Porto Moniz z lotu ptaka (sxc.hu)

Wartą uwagi wycieczką jest podróż na sąsiednią wyspą Porto Santo. Głównym atutem Porto Santo są bajeczne, piaszczyste plaże. Cena wycieczki zawiera rejs promem – ok. 80 Euro.

Również cały dzień zajmie nam wycieczka do wioski Santana. Tu turyści mogą podziwiać malownicze domki. Podczas podróży uczestnicy zobaczą prastary last Lurissilva, który został uznany przez Listę Światowego Dziedzictwa. Cena wycieczki wraz z lunchem i napojami to ok 50 Euro. 

Miłośnicy przyrody powinni odbyć rejs repliką statku Kolumba. Uczestnicy mają szansę podziwiać delfiny, a czasem nawet wieloryby! Na statku możemy podziwiać wybrzeże wyspy i cieszyć się rześkim powietrzem! Cena to ok. 40 Euro. 
Chcesz wyjechać na Maderę?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!Znajdź wycieczkę na Maderę

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo